Firefox буде оновлюватися непомітно

15 березня 2012 в 13:10
У новій версії Firefox завантаження веб-сторінок буде відбуватися швидше, також можна буде переглядати зміни на сайтах в інтерактивному режимі.

Серед нововведень нової, одинадцятої версії браузера Firefox від Mozilla - можливість синхронізувати доповнення на різних операційних системах (у тому числі на Android-смартфонах і планшетах) та імпортувати закладки, історію переглядів сайтів й інші дані з Chrome, конкуруючого браузера від компанії Google.

Окрім цього, у Firefox 11 була реалізована підтримка протоколу SPDY, що прискорює завантаження веб-сторінок. Також оновився вбудований CSS-редактор, який тепер уміє показувати зміни на сайті в інтерактивному режимі. В іншому нова "лисиця" не дуже відрізняється від версії 10.2.

Завантажити Firefox 11 для операційних систем Windows, Mac OS X, Linux і Android можна на сайті Mozilla. Браузер також можна оновити вручну, натиснувши на панелі вкладок "Довідка", а потім "Про Firefox".

У плани Mozilla на цей рік також входить реалізація підтримки WebRTC для передачі аудіо та відео в режимі реального часу і "тихих" оновлень. Остання функція дозволить новим версіям браузера самостійно завантажуватися і встановлюватися у фоновому режимі, йдеться в корпоративному блозі.

Читайте також:

Microsoft примусово оновить старі версії Internet Explorer

Google буде основним пошуковиком Firefox ще три роки

Виробники інтернет-браузерів погодилися на кнопку «не відслідковувати»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...