Facephone від Цукерберга не викликав ажіотажу

13 квітня 2013 в 12:45

Телефон-Facebook з'явився в продажу за ціною 99 доларів 99 центів за гаджет, прив'язаний дворічним контрактом з AT&T. Цінники пустих у дощову п'ятницю офісів компанії повідомляють, що чиста ціна гаджета складає 300 доларів дорожче пропонованої.

Поява на ринку першого смартфона HTC First, програмне забезпечення якого орієнтоване виключно на користувачів соціальної мережі Facebook, не викликала ажіотажу в Нью-Йорку.

У клієнтських офісах провайдера мобільного зв'язку компанії AT&T, яка свого часу була першим оператором для iPhone Apple, напливу відвідувачів у вихідний день продажів "Facephone" не спостерігалося. "Сьогодні було кілька людей, головним чином, дівчата-підлітки, які придбали цей смартфон. Звичайно, в першу чергу, він розрахований на фанатів соціальної мережі Facebook", - сказав Конрад, менеджер офісу AT&T на перетині Бродвею і 78-й стріт на Манхеттені.

Телефон-Facebook з'явився в продажу за ціною 99 доларів 99 центів за гаджет, пов'язаний дворічним контрактом з AT&T. Цінники пустих у дощову п'ятницю офісів компанії повідомляють, що чиста ціна гаджета складає 300 доларів дорожче пропонованої.

"Це смартфон середнього цінового діапазону, його параметри, включаючи камеру і об'єм пам'яті, непогані, хоча і відстають від того, що пропонують більш дорогі аналоги, дещо повільніші і важкі в порівнянні з гаджетами Apple, Samsung і останньої версії HTC. До речі, на них можна скачати це же самий додаток Google", - розповів Конрад. Жодного покупця пристрою в офісі на Бродвеї досі не було, а найбільш затребуваним у цьому офісі компанії залишається остання версія iPhone.

Facebook буде домашньою сторінкою нового молодіжного гаджета, всі пости і повідомлення друзів будуть автоматично з'являтися на дисплеї, програма передбачає зручне віконце для чату, яке не закриється при використанні інших програм, а також автоматичне завантаження в смартфон всієї бази даних "френдів" соціальної мережі.

Телефон-Facebook так чи інакше приречений на увагу публіки - у створеній в 2004 році студентом Гарварду Марком Цукербергом соціальній мережі, за даними на вересень 2012 року, було близько мільярда активних користувачів.

Читайте також:

У Мережі з'явився вірус, що маскується під сторінку Facebook

Facebook планує ввести платні акаунти

Британські вчені навчилися визначати сексуальну орієнтацію користувачів Facebook

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...