Facebook змусили відключити сервіс розпізнавання облич у Європі

22 вересня 2012 в 06:25
Рішення відключити сервіс автоматичного розпізнавання осіб для користувачів в Європі прийняла соціальна мережа Facebook. Введення це сервісу викликало різку критику з боку захисників приватних даних.
facebook-using-facebook.jpg
stuffpoint.com

 

У зв'язку з рішучими протестами з боку захисників приватних даних найбільша в світі соціальна мережа Facebook відключає сервіс автоматичного розпізнавання осіб для користувачів в Європі. Вона висловила готовність до 15 жовтня стерти всю інформацію про користувачів, отриману досі за допомогою даної функції.
 
Сервіс автоматичного розпізнавання осіб вже деактивовано для всіх нових користувачів в Євросоюзі і тепер буде заморожений повністю. Глава європейського філії Facebook Річард Аллан заявив, що його компанія як і раніше переконана в можливості пропонувати цей сервіс в Європі на законних підставах. Він, однак, не повідомив, коли функція автоматичного розпізнавання осіб може бути активована знову.
 
За заявою Facebook, сервіс автоматичного розпізнавання осіб був запущений для того, щоб допомогти користувачам знаходити і позначати друзів на фотографіях. Спеціальна програма аналізує фотографії і пропонує користувачеві різні варіанти імен того чи іншого знайомого. Захисники приватних даних, однак, вказують, що банк з «відбитками осіб» мільйонів людей сполучений з колосальним ризиком зловживань. Тому вони вимагали, аби Facebook отримував у користувачів тверду згоду, перш ніж підключати їх до цього сервісу.
 
Читайте також:
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...