Топ Новини

Facebook запустила функцію відкладеного надсилання новорічних привітань

27 грудня 2012 в 07:50
Надіслати повідомлення можна вже зараз, але от побачать одержувачі привітання лише опівночі на 1 січня. При доставці враховується і часовий пояс, в якому знаходиться одержувач.
facebook00.jpg
companion.ua

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook запропонувала користувачам заздалегідь написати друзям з соцмережі поздоровлення, які будуть автоматично доставлені їм у новорічну ніч.

"Побажайте друзям щасливого Нового року в особистому повідомленні, яке буде доставлено в їхнню Facebook-скриньку опівночі 31 грудня", - пишуть розробники соцмережі.

Функція запущена в рамках особливого розділу Facebook під назвою Facebook Stories. Цей відкритий в серпні розділ спочатку призначався для публікації незвичайних історій користувачів, в яких соцмережа зіграла ту чи іншу роль. Однак в останні місяці сервіс Facebook Stories став майданчиком для ряду інтерактивних функцій соцмережі, включаючи "Згадайте ваш рік".

Нова функція, доступна у розділі Facebook Stories, дозволить заздалегідь відправити групам друзів або всім друзям з соцмережі особисті вітальні повідомлення. Для цього необхідно обрати одержувачів зі списку друзів, написати текст поздоровлення або залишити запропонований Facebook варіант, при бажанні додати фотографію або картинку - і відправити послання.

Хоча надіслати повідомлення можна вже зараз, одержувачі побачать привітання лише опівночі на 1 січня. При доставці враховується і часовий пояс, в якому знаходиться одержувач.

Окрім надсилання вітальних повідомлень, деякі користувачі Facebook у США можуть відправити друзям із соцмережі реальні подарунки за допомогою запущеного у вересні сервісу Facebook Gifts. Американські користувачі можуть надіслати подарунок - м'яку іграшку, кімнатну квітку, подарунковий сертифікат тощо - безпосередньо з Facebook-сторінки. Соцмережа планує поступово запустити сервіс і в інших країнах світу.

Читайте також:

У Twitter вже 200 мільйонів активних користувачів

Facebook запустить листування, що
самознищується

Instagram пообіцяв переписати угоду і не торгувати фотографіями користувачів

Facebook переводить весь трафік користувачів на шифрований протокол

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...