Facebook запускає сервіс відправки реальних подарунків

28 вересня 2012 в 07:26
Соціальна мережа Facebook запускає сервіс Gifts для відправки реальних подарунків друзям по сайту. Новинка доступна поки лише для користувачів браузерної версії і Android-програми соцмережі у США.
facebook00.jpg
companion.ua

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook запускає у США сервіс Gifts для відсилання реальних подарунків друзям по сайту. Користувач може відправити подарунок безпосередньо з нагадування про дні народження друга або з його Facebook-сторінки. Функція переадресує його на сторінку сервісу Facebook Gifts, де він може обрати відповідний подарунок і додати вітальне повідомлення.

У магазині доступні декілька сотень варіантів подарунків - від окулярів Warby Parker до кави Starbucks і пончиків від нью-йоркської пекарні Magnolia Bakery. Вартість їх варіюється від п'яти до декількох сотень доларів.

Знати адресу одержувача для відправки подарунка необов'язково - він отримає повідомлення про свій подарунок з пропозицією ввести актуальну адресу доставки. Одержувач також може змінити параметри подарунка - розмір, смак, колір або стиль - до його доставки чи обміняти його на інший подарунок аналогічної вартості.

Повідомити одержувачу про подарунок можна або публічно - на стіні його профільної сторінки, або приватно - в особистому повідомленні. Оплатити подарунок можна або відразу при його обранні, або після того, як одержувач прийме його і введе адресу доставки.

Сервіс Facebook Gifts доступний поки що лише для користувачів браузерної версії і Android-програми соцмережі у США. Facebook планує додати функцію в iOS-програму, а також поступово запустити сервіс і в інших країнах світу.

Читайте також:

Вчені з'ясували, що інтернет-залежність закладена в генах

Створена соцмережа для «верхівки» інтернет-спільноти

Число інтернет-абонентів в Україні зросло від початку року на 11%

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...