Facebook запускає новий інтерфейс сервісу повідомлень

23 серпня 2012 в 05:55
Новий сервіс Facebook дозволить користувачам робити перехід до листування з іншим користувачем не повертаючись до списку діалогів. Новий інтерфейс Messages розділяє вікно з повідомленнями на дві частини - подібно до Microsoft Outlook.
facebook-using-facebook.jpg
stuffpoint.com

Facebook запускає нову версію свого сервісу повідомлень, в якій зближує інтерфейс Facebook Messages з популярними програмами-клієнтами для роботи з поштою.

Раніше користувачі Facebook, заходячи в розділ з повідомленнями, бачили лише список діалогів з друзями. При натисканні на будь-який з діалогів повідомлення відкривалися в тому ж вікні, а для повернення до їхнього списку необхідно було повернутися на попередню сторінку.

У повідомленні наголошується, що новий інтерфейс Messages, який найближчим часом стане доступний всім користувачам Facebook, розділяє вікно з повідомленнями на дві частини - подібно, наприклад, до Microsoft Outlook. На лівій панелі розташується список діалогів, а в основному вікні - їхній зміст і поле для відповіді.

Таким чином, перехід до листування з іншим користувачем можна буде здійснити, не повертаючись до списку діалогів. Як і раніше, розмови ранжуються у списку в залежності від новизни повідомлень.

Серед інших нововведень сервісу - можливість скористатися командами з клавіатури. Повний список команд можна переглянути, натиснувши комбінацію "Alt + Q" на персональному комп'ютері або "Control + Q" на комп'ютері Mac на сторінці з повідомленнями.

Нагадаємо, чистий збиток Facebook у другому кварталі 2012 року склав 157 мільйонів доларів проти 240 мільйонів доларів прибутку за аналогічний період торік. Виручка соцмережі зросла за квітень-червень 2012 року на 32% - до 1,18 мільярда доларів.

Читайте також:

Facebook буде повністю видаляти фото користувачів через 30 днів

Користувачі Facebook найбільш цинічні і агресивні, «ВКонтакте» — частіше матюкаються

Цукерберг будує для персоналу Facebook закрите містечко

Користувачі Facebook зможуть інформувати друзів про вагітність

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...