Топ Новини

Facebook запропонував своїм користувачам зіграти в "Цивілізацію"

8 липня 2011 в 17:31
Facebook-версія популярної покрокової стратегії "Цивілізація" відкрита для всіх користувачів соціальної мережі. Про це повідомляє Agence France-Presse.

Гра носить назву CivWorld і розроблена за участю двох ігрових студій - 2K Games і Firaxis. Останню очолює творець серії "Цивілізація" Стів Мейер.

Повідомляється, що CivWorld багато в чому схожа з версіями "Цивілізації" для персональних комп'ютерів, але при цьому використовує і ряд можливостей Facebook. Наприклад, гравці можуть об'єднуватися в групи, щоб спільними зусиллями розвивати свої території і оборонятися від ворогів.

Гра безкоштовна, але додаткові ігрові предмети користувачі можуть купити за гроші.

Розробка гри велася з жовтня 2009 року. Тестування CivWorld в Facebook почалося в січні 2011 року, але проходило в закритому режимі. Зараз гра як і раніше працює в бета-версії, але випробувати її може будь-який користувач Facebook.

Конкурентом CivWorld в Facebook буде стратегія Empires & Allies, яку ігрова компанія Zynga випустила на початку червня. За перший місяць Empires & Allies вдалося набрати близько 50 мільйонів постійних гравців.

Початок серії ігор "Цивілізація" було покладено в 1991 році, коли вийшла перша "Цивілізація" для DOS. Завдання гравця полягає в тому, щоб пройти етапи розвитку людства від первісного ладу до космічної ери.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...