Facebook вмонтував «лайк» у браузер Chrome

5 вересня 2011 в 14:43
Провідна соціальна мережа Facebook і корпорація Google пропонують інтегрувати кнопку "лайк" безпосередньо в інтернет-браузер. Розширення для браузера Chrome дозволить "відзначити" будь-який сайт, навіть якщо на ньому відсутня кнопка "+1" або Like.

Плагін від Google доступний в інтернет-магазині ChromeЗгідно з лічильником, доповнення вже встановило понад 33 тис. користувачів. "Браузерний" Like можна також завантажити в репозиторії Chrome. Цю програму завантажили понад 5 тис. разів.

Чи буде випущена кнопка "+1" і для інших браузерів, включаючи Internet Explorer і Firefox, в описі обох доданків не уточнюється.

Перед тим як встановлювати, слід звернути увагу на їх налаштування безпеки - плагін від Google має право на доступ до даних користувача на всіх сайтах (а також логіни та паролі), а також до вкладок і записів у журналі відвідувань. Варто мати на увазі, що розширення отримає доступ до особистої інформації навіть у тому випадку, якщо сторінка не була "лайкнута". Доповнення від соцмережі, в свою чергу, може мати доступ до особистих даних на сайті facebook.com, а також до вкладок і журналу відвідувань браузера.

Нагадаємо, раніше Google представила власну версію Like - кнопку "+1", що дозволяє відзначити вподобане посилання, у березні 2011-го року. Наразі "+1" з'являється на сторінці з пошуковою видачею і в соціальній мережі Google +У червні Google дозволила вбудовувати кнопку "+1" на будь-сторонній сайт.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...