Топ Новини

Facebook випустив власний месенджер

5 грудня 2012 в 07:23
Завдяки новому месенджеру, користувачі зможуть обмінюватися контактами, повідомленнями, фотографіями і голосовими замітками.
facebook00.jpg
companion.ua

Соціальна мережа Facebook запропонувала користувачам ще один спосіб відмови як від самих sms-повідомлень, так і від лімітів, присутніх у них. За допомогою нового месенджера Facebook Messenger app, що поки існує лише в Android, користувачі можуть спілкуватися один з одним, синхронізувати контакти та розсилати повідомлення по групам.

Так само як і в інших мобільних месенджерах, в даній розробці в якості користувальницького ідентифікатора виступає його номер мобільного телефону.

Як повідомили у Facebook, користувачі, що реєструються в новому месенджері, можуть не тільки обмінюватися контактами та повідомленнями, але й фотографіями і голосовими замітками. Щоб отримувати повідомлення в Messenger App, користувачеві потрібно бути зареєстрованим або в даній системі, або у Facebook.

Випуск власного месенджера Facebook дає відповідь на нещодавню хвилю чуток про те, що Facebook має намір придбати популярний мессенджер WhatsApp, існуючий під безліч платформ. Відразу ж після виникнення відповідних чуток, Facebook спростувала подібну інформацію, але зауважила, що хоча в даний момент не купує WhatsApp, придивляється до даної розробки.

Читайте також:

Facebook буде автоматично завантажувати фотографії зі смартфонів

Засновник WikiLeaks вважає Google і Facebook інструментами державного стеження

У коді Facebook виявлена ​​вразливість, яка розкриває дані користувачів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...