Топ Новини

Facebook випустив фотопрограму для iPhone (фото)

25 травня 2012 в 06:22
Найбільша у світі соціальна мережа Facebook запустила iOS-програму Facebook Camera, функціонал якої багато в чому нагадує роботу популярної мобільної програми для обробки та публікації фотографій Instagram.
facebook.jpg
ria.ru

Facebook випустив власний аналог популярної програми Instagram. Facebook Camera для iPhone дозволяє робити знімки, застосовувати до них фільтри, і публікувати їх на Facebook у високій роздільній здатності.

Окрім того, програма виступає свого роду заміною основного iPhone-клієнта Facebook для тих, кого цікавлять тільки фотографії. Всі зображення, опубліковані друзями, можна переглянути прямо з нього у вигляді єдиної стрічки. Натиснувши на зменшену копію можна побачити фото в повний екран або, якщо це обкладинка альбому з кількох знімків, перейти до перегляду альбому.

Фотографії друзів можна «лайкати» і коментувати, відмічати в них людей, проте зберегти до себе на смартфон можна. Не можна також (поки що, принаймні) знімати і публікувати відео. Окрім того, безпосередньо з програми можна видалити фотографію або альбом (якщо вони, наприклад, були опубліковані помилково).


Інтерфейс програми абсолютно не схожий на звичайний Facebook для iPhone і працює помітно швидше. Опублікувати одну фотографію можна і зі стандартного клієнта Facebook, основний зміст Facebook Camera - завантаження, обробка та перегляд серій фотографій. Максимальний розмір такої серії - 30 знімків.

У Facebook поки офіційно не оголошують про випуск аналогічних програм для інших мобільних платформ (Android, Windows Phone), але визнають, що «замислюються» про це.

Читайте також:

Facebook випустив фотопрограму для iPhone (фото)

Facebook змінить дизайн соцмережі

У Facebook виявлено троян, здатний відключати антивіруси

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...