Топ Новини

Facebook створить власну пошукову систему

30 березня 2012 в 14:20
Запити нового пошукача будуть лімітовані мережею Facebook, і він не буде конкурувати з Google.
Facebook3568409530_389bce008b_b.jpg
flickr.com / by Franco Bouly

За інформацією тижневика Business Week, соціальна мережа Facebook працює над новою версією власного пошукового механізму, що забезпечує пошук даних у блогах і записах 845 млн користувачів мережі.

Очолює роботу зі створення нової версії пошукової системи екс-інженер Google Ларс Расмуссен, який у Facebook працює з групою з двох десятків програмістів над новим пошуковим механізмом, можливості якого будуть достатніми для охоплення гігантських масивів інформації, розміщеної у Facebook.

На сьогодні Facebook має декілька пошукових систем, що працюють паралельно, однак більша частина пошукових операцій виконується силами пошукової машини Microsoft Bing, що працює на бекенді Facebook. У перспективі компанія має намір відмовитися від усіх зовнішніх рішень і замінити їх єдиним власним продуктом.

Аналітики кажуть, що з урахуванням масштабів діяльності Facebook, різнорідності розміщеного контенту та інших моментів, компанії належить створити повноцінний пошуковик, який, втім, навряд чи буде нести істотну небезпеку для Google або того ж Bing. Запити нового пошуковика компанії будуть лімітовані мережею Facebook, тоді як два світових гіганта інтернет-пошуку оперують куди більшими обсягами індексів.

Читайте також:

У Facebook тепер можна скласти «список ворогів»

За рік число українських користувачів Facebook подвоїлося - до 2 млн

Facebook подала заявку на IPO

Кремль досліджує інтереси користувачів Facebook і Twitter

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...