Топ Новини

Facebook розраховує залучити під час IPO млрд

29 листопада 2011 в 10:05
Facebook розглядає можливість залучення близько $10 млрд під час первинного публічного розміщення акцій - подати заявку на IPO компанія може до кінця року, сказало джерело, близьке до компанії. Точні терміни подачі поки не визначено.
Facebook5268732048_9c693385b2_b.jpg
flickr.com

Facebook розраховує отримати вигоду на IPO через високий попит на соціальні мережі, сказав Йозеф Шустер, засновник чиказької IPOX Schuster LLC, повідомляє Bloomberg.

Якщо плани Facebook буде реалізовано, вона зможе заробити на IPO більше, ніж будь-яка інша високотехнологічна компанія. Зараз найбільшою первинною пропозицією вважається IPO компанії Infineon Technologies. Вона заробила ,23 млрд. На другому місці знаходиться IPO компанії Agere Systems - ,14 млрд.

Нагадаємо, загальний дохід соціальної мережі Facebook у цьому році може скласти до ,27 млрд. Такі прогнози висловили аналітики з eMarketer. Загальний дохід соціальної мережі Facebook в цьому році може скласти до ,27 млрд. Такі прогнози висловили аналітики з eMarketer.

Це більш, ніж удвічі більше млрд, зароблених (за оцінками) у 2010 році. При цьому близько 89% доходу (близько ,8 млрд) складуть надходження від реклами. Торік, за оцінками ресурсу, дохід від реклами дорівнював ,86 млрд, а в 2009 - 8 млн.

 

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...