Facebook припинить підтримку функції "Питання"

22 жовтня 2012 в 09:21
Facebook припинить підтримку функції Questions, але залишить можливість її використання у групах і на публічних сторінках компаній і брендів. Поява в соціальній мережі даного сервісу мала загострити боротьбу за користувачів між соцмережею і пошукачами.
Facebook-sign.jpg
digitaljournal.com

Найбільша у світі соцмережа Facebook припинить підтримку функції Питання (Questions) на сторінках користувачів, однак залишить можливість її використання у групах і на публічних сторінках компаній і брендів.

Запущена у 2010 році функція Питання дозволяє проводити опитування серед друзів користувача, членів групи або передплатників офіційної сторінки бренду. Вкладка Поставити питання включена в список можливих публікацій користувача на його сторінці у Facebook - поряд з нею учаснику соцмережі пропонується розмістити в якості статусу текстове повідомлення, фотографію або відеоролик.

Фахівці очікували, що поява у Facebook сервісу Питання мала загострити боротьбу за користувачів між соцмережею і пошукачами, які у свою чергу поступово "обростають" різними соціальними функціями.

Тим часом, як зазначає видання Cnet, приблизно за два роки існування функція не змогла залучити достатню увагу аудиторії Facebook, тому соцмережа поступово видалить цю вкладку зі сторінок усіх користувачів.

Нагадаємо, що 5 жовтня засновник найбільшої у світі соцмережі Facebook Марк Цукерберг на своїй сторінці повідомив, що число користувачів найбільшої у світі соцмережі Facebook, які хоча б раз на місяць заходять на сайт, перевищило мільярд.

Читайте також:

Користувачі Facebook найцинічніші і агресивні, «ВКонтакте» — частіше матюкаються

Соцмережі користуються 17% українців, — опитування

Facebook подолав позначку у мільярд користувачів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...