Топ Новини

Facebook погодився підвищити рівень захисту користувачів з Німеччини

8 вересня 2011 в 14:21
Соціальна мережа Facebook погодилася добровільно підвищити рівень захисту даних 20 мільйонів користувачів у Німеччині.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Ганс-Петер Фрідріх (Hans-Peter Friedrich) і представники соціальної мережі Facebook погодили заходи, спрямовані на забезпечення більш ефективного захисту даних користувачів. Facebook в принципі висловила готовність добровільно піти на самообмеження. Досі ця соціальна мережа відмовлялася приєднатися до спільних зусиль щодо захисту користувачів.

Після переговорів Фрідріх заявив про намір розробити спільний кодекс для соціальних мереж, в рамках якого постачальники послуг добровільно взяли б на себе зобов'язання щодо виконання приписів у таких сферах, як, наприклад, захист юнацтва. У свою чергу представники Facebook висловили готовність взяти участь у підготовці такого загального кодексу.

Під час переговорів також обговорювалося питання про організовані підлітками та молоддю масові заходи, прозвані Facebook-вечірками (Facebook-Partys). Напередодні керівництво соціальної мережі вже оголосило про вжиття заходів щодо захисту малолітніх користувачів від ненавмисних загальнодоступних запрошень, які можуть призвести до масових скупчень. Так, запрошення, які публікуються під фальшивими іменами, будуть видалятися.

Досягнутий в ході переговорів компроміс дозволить знизити загострення дискусій про проблеми захисту даних, відзначив представник МВС. Соціальна мережа Facebook зареєстрована в Дубліні, тому, діючи на території всієї Європи, вона досі керувалася ірландськими законами про захист даних.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...