Топ Новини

Facebook переводить весь трафік користувачів на шифрований протокол

21 листопада 2012 в 08:57
Часті зломи і прослушки трафіку змусили Facebook перевести всіх користувачів на шифрований протокол HTTPS. Почнуть із жителів Канади і США.
Facebook-sign.jpg
digitaljournal.com

Найбільша світова соціальна мережа розгортає для більш ніж мільярдної користувацької бази можливість шифрованої роботи з Facebook. Згідно з повідомленням у блозі Facebook, компанія переходить з протоколу HTTP на його шифрований варіант HTTPS для всіх користувачів. На цьому тижні перехід на HTTPS має бути завершений для користувачів у США та Канаді, а потім почнеться переведення користувачів в інших регіонах.

Вперше про плани щодо переходу на HTTPS глава Facebook Марк Цукерберг оголосив ще у березні минулого року, але відтоді робота з криптованним протоколом була опціональною, а сама Facebook не поспішала з примусовим переходом на захищений протокол, бо для цього компанії довелося міняти систему балансування навантаження і розподілу трафіку. Тим не менше, останні події, пов'язані зі зломами і прослуховуванням трафіку, все-таки, мабуть, переважили шальку терезів у бік «HTTPS завжди і для всіх».

Тренд щодо переходу на HTTPS у компаніях Кремнієвої долини сформувався вже давно. Google перевела свої системи Gmail і Google+ на захищений протокол, незабаром після цього про подібне заявила Yahoo, Wikipedia тощо.

Читайте також:

У коді Facebook виявлена ​​вразливість, яка розкриває дані користувачів

Касперський попередив «ВКонтакте» про небезпеки

Google продала реклами більше, ніж усі друковані видання США

Економічна цінність персональних даних в Європі наблизиться до 1 трлн євро в 2020 році

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...