Facebook обіцяє стати прозорішою при зборі персональних даних

7 лютого 2012 в 18:46
Facebook буде надавати інформацію про те, якого роду персональні дані про своїх користувачів вона збирає.
Facebook3568409530_389bce008b_b.jpg
flickr.com / by Franco Bouly

Соціальна мережа Facebook буде проводити більш прозору політику щодо збору особистих даних мільйонів своїх користувачів. Про це повідомила австрійська група активістів сайту «Європа проти Facebook», яка виступає за дотримання законів про недоторканність приватного життя.

У понеділок, 6 лютого, група обговорила це питання з представниками Facebook. За підсумками шестигодинної зустрічі було прийнято рішення, що соцмережа буде надавати інформацію про те, якого роду персональні дані про своїх користувачів вона збирає.

«Facebook прагне до вирішення скарг користувачів, і ця зустріч є важливою частиною процесу», - заявила прес-секретар соцмережі.

Конфлікт навколо Facebook розпочався в минулому році, коли Макс Шремс, студент юридичного факультету у Відні, склав 22 скарги проти соціальної мережі і направив їх в ірландський Комісаріат із захисту даних. Студента обурило те, що, як з'ясувалося, Facebook зберігає навіть ту інформацію про нього, яку він сам давно видалив і, фактично, збирає на нього досьє. Історія набула розголосу, після чого багато прихильників Шремса почали активну боротьбу за дотримання своїх прав в інтернеті.

Читайте також

Facebook можуть оштрафувати за зберігання вилучених особистих даних

Facebook подала заявку на IPO

Хакери придумали, як відстежувати «недругів» у Facebook

Google, Yahoo!, Facebook, AOL і Microsoft об'єднаються для боротьби зі спамом

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...