Топ Новини

Facebook дозволить відновити пароль за допомогою інших користувачів

28 жовтня 2011 в 06:23
Для відновлення доступу до облікового запису Facebook, у разі його злому хакерами або втрати пароля до нього, соціальна мережа запускає функцію «Довірені друзі»

Функція буде корисною тим  користувачам, які забули свій пароль, або реєстраційні дані були навмисно змінені зловмисниками, і водночас доступу до електронної пошти, куди висилається тимчасовий пароль, немає.

У такому випадку Facebook запропонує обрати від трьох до п'яти довірених друзів, яким вишле спеціальні коди. Коли друзі передадуть ці коди користувачу, він зможе використовувати їх для відновлення доступу до облікового запису. Функція «Довірені друзі» з'явиться у всіх користувачів соцмережі в найближчі тижні.

Це вже не перший інструмент для захисту Facebook-аккаунта, в якому задіяні друзі користувача. Стартувавши в січні «соціальна аутентифікація» аккаунта, у випадку, якщо є підозра в компрометації облікового запису, пропонує користувачеві визначити, хто з його друзів по соцмережі зображений на наведених системою фотографіях.

Соціальна мережа Facebook, число користувачів якої перевищує 800 мільйонів, часто піддається критиці за вразливість персональних даних користувачів перед несанкціонованим доступом.

За останній рік соцмережа представила низку функцій - від сповіщень про захід в обліковий запис з нового пристрою до одноразових паролів для входу на сайт з незахищених комп'ютерів.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...