Facebook буде повністю видаляти фото користувачів через 30 днів

17 серпня 2012 в 05:17
Найбільша у світі соціальна мережа Facebook встановила максимальний термін в 30 днів для остаточного видалення фотографій користувачів зі своїх серверів.
facebook.jpg
jpegshare.net

Соціальна мережа Facebook раніше не дотримувалася фіксованих термінів видалення фотографій з серверів. Цей факт викликав численні скарги користувачів і претензії регуляторів ринку.

Незважаючи на те, що фотографія переставала відображатися на сторінці користувача, до видалення з сервера вона як і раніше залишалася доступною для перегляду при наявності прямого посилання на неї.

Коли користувач видаляє фотографію зі свого профайла, він фактично посилає адміністрації Facebook запит на видалення відповідного файлу з серверів соцмережі.

У лютому поточного року компанія визнала наявність проблеми з термінами видалення файлів зі своїх серверів. За даними Facebook, причиною тому була стара система зберігання фотографій, завантажених користувачами на ранніх етапах розвитку соцмережі.

Facebook неодноразово зазнавала критики за принципи зберігання і використання персональних даних та контенту користувачів. Зокрема, напередодні влада Німеччини відновила розслідування проти соцмережі, звинувачуючи її в створенні великої бази даних фотографій користувачів без їхньої згоди для забезпечення роботи своєї технології розпізнавання осіб.

Соцмережа, яка у травні поточного року провела первинне публічне розміщення акцій на біржі (IPO), погодилася на незалежні перевірки з дотримання приватності даних користувачів протягом 20 років.

Відзначимо, що число користувачів найбільшої у світі соцмережі Facebook перевищує 955 млн осіб.

Читайте також:

Користувачі Facebook найбільш цинічні і агресивні, «ВКонтакте» — частіше матюкаються

Цукерберг будує для персоналу Facebook закрите містечко

Користувачі Facebook зможуть інформувати друзів про вагітність

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...