Facebook буде боротися з дитячою порнографією за допомогою технології Microsoft

20 травня 2011 в 15:33
Соціальна мережа Facebook стала одним з перших учасників ініціативи Microsoft по боротьбі з дитячою порнографією в інтернеті. Про це пише The New York Times.

З 20 травня 2011 Facebook буде використовувати для фільтрації фотографій розроблену Microsoft систему PhotoDNA. Суть роботи PhotoDNA полягає в розподілі  зображень, що перевіряються,  на дрібні фрагменти та аналіз кожного з них окремо.

Згідно з заявою фахівців Microsoft, такий підхід значно збільшує ефективність фільтру, який буде фіксувати навіть спеціально оброблені зображення, параметри яких були змінені. Компанія вже зазнала нововведення на власному пошуковику Bing і поштовому сервісі Hotmail.

Крім порнографічних зображень неповнолітніх у базу даних PhotoDNA будуть потрапляти свідоцтва насилля, особистого приниження та інших злочинних дій, які можуть бути використані зловмисниками в цілях шантажу  та приниження інших користувачів.

Згідно зі статистикою, щодня в інтернет потрапляють до 50 тисяч зображень з дитячою порнографією. "Це не просто чийсь маленький темний маленький світ, масштаб проблеми феноменальний", - коментує ситуацію спеціаліст по цифровій обробці зображень Хані Фарід, який
працював з Microsoft

Facebook з більш ніж 500 мільйонами зареєстрованих аккаунтов є найбільшою соціальною мережею в світі.

Microsoft є одним з найбільших у світі розробників програмного забезпечення, наприклад, операційної системи Windows і браузера Internet Explorer. Корпорації також належать Пошукова система Bing і найпопулярніший в світі (за даними comScore на осінь 2010 року) поштовий сервіс Windows Live Hotmail.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...