Топ Новини

Facebook запустив новий формат стрічки новин

8 березня 2013 в 12:09

Користувачі Facebook тепер зможуть переглядати кілька стрічок новин за різними типами контенту: повідомлення друзів, фотографії, підписки.

Марк Цукерберг
Марк Цукерберг на презентації нової стрічки новин

Найбільша в світі соціальна мережа Facebook запускає новий формат стрічки новин (newsfeed) користувача з можливістю фільтрувати повідомлення за типом контенту і збільшеною кількістю візуальних елементів, повідомив засновник і генеральний директор Facebook Марк Цукерберг на прес-конференції в четвер, 7 березня.

"Ми хочемо дати кожному користувачеві кращу персоналізовану газету. І вона повинна бути дуже різного контенту", - заявив Цукерберг. Як пояснив засновник Facebook, необхідність оновлення стрічки новин була викликана новим уподобанням користувачів. Так, у січні 2013 близько 50% всіх повідомлень у стрічках користувачів становили фотографії, а в листопаді 2011 року цей показник становив лише 25%.

Фактично, користувачі тепер зможуть переглядати кілька стрічок новин за різними типами контенту. Наприклад, можна переглядати всі повідомлення друзів у хронологічному порядку, тільки фотографії або повідомлення про прослухану музику, а також повідомлення лише від тих, на чиї сторінки підписаний користувачів.

Крім того, в новій стрічці новин користувача розробники змінили способи подання контенту, віддавши перевагу більшому числу візуальних елементів. У новому форматі стрічки відеоролики і фотографії будуть відображатися в більшому форматі, також будуть відображатися фотографії користувачів, яким сподобалося те або інше повідомлення, фрагменти карти, якщо користувач побував в якомусь місці, та інше.

Новий формат стрічки новин стане доступний для частини користувачів веб-версії вже в четвер, потім він з'явиться і в інших. Зміна дизайну для мобільної версії буде доступна через кілька тижнів. Соціальна мережа Facebook є найбільшою у світі - її щомісячна аудиторія перевищує 1,06 мільярда людей.

Читайте також:

Twitter-програма дозволить продовжити блог після смерті користувача

Facebook підозрюють у найбільшій податковій махінації - ні цента до держбюджету за останні два роки

Голландці намагаються відсудити в Facebook кнопку Like

 

За матеріалами: РИА Новости
Теги Facebook
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...