Топ Новини

Екстремальна реклама: LG налякала пасажирів ліфта можливостями своїх дисплеїв (ВІДЕО)

23 жовтня 2012 в 10:13
Автори відеоролика LG розмістили IPS-монітори на підлозі ліфта у найвищій будівлі. Спочатку екрани показували зображення поверхні підлоги, але коли людина натискала на кнопку потрібного поверху, динаміки створювали ілюзію поломки, а картинка на підлозі змінювалася відео плитки, що обвалюється. Люди дуже бурхливо й емоційно реагували на підлогу, яка «провалюється».
lift.jpg
youtube.com

Південнокорейська компанія LG Electronics випустила рекламний ролик So real it's scary! («Реально до жаху!»), що демонструє переваги екранів, виконаних за технологією IPS, яка характеризується більш природною кольоропередачею і високими кутами огляду.

Автори відеоролика LG розмістили IPS-монітори на підлозі ліфта у найвищій будівлі, описує рекламу видання The Daily Mail. Спочатку екрани показували зображення поверхні підлоги, але коли людина натискала на кнопку потрібного поверху, динаміки створювали ілюзію поломки, а картинка на підлозі змінювалася відео плитки, що обвалюється. Люди дуже бурхливо й емоційно реагували на підлогу, яка «провалюється».

За перші два дні цей відеоролик на YouTube зібрав більше 46 тисяч переглядів. Глядачі висловлюють неоднозначне ставлення до даного експерименту на живих людях. Є як позитивні відгуки, так і суто негативні: «Я б на місці цих людей подав до суду», «Це дуже прикро і дійсно страшно», «Жахлива ідея».
 


Втім, залишається ймовірність того, що неоднозначний ролик є постановочним «вірусним» відео за участю акторів і, відповідно, до суду ніхто не подасть.

Технологія IPS (англ. In-Plane Switching), вона ж або SFT (Super Fine TFT) розроблена японськими компаніями Hitachi і NEC. Ці компанії користуються двома різними назвами однієї технології - NEC використовує SFT, а Hitachi - IPS. Свою назву ця технологія одержала за рахунок того, що кристали в осередках IPS-панелі завжди розташовані в одній площині і завжди паралельні площині панелі (не враховуючи невеликих спотворень, що вносяться електродами). До появи цієї технології невеликий кут огляду був однією з головних проблем, що перешкоджають широкому поширенню РК-моніторів. Зараз IPS популярна у виробників недорогих моніторів і планшетників.

Читайте також:

Google показав, як виглядає «інтернет зсередини» (ВІДЕО)

Японці створили сервіс для перекладу телефонних розмов

Нова програма для iPhone буде допомагати власникам справлятися з тривогою

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...