Експерти порадили відмовитися від браузера Internet Explorer через проблеми з безпекою

18 вересня 2012 в 14:23
Помилка в інтернет-браузері Internet Explorer робить персональний комп'ютер беззахисним перед хакерами. Microsoft намагається вирішити проблему. А експерти порадили клієнтам системи Windows тимчасово не використовувати Internet Explorer взагалі.

Microsoft Corp попередила про знайдену помилку в роботі інтернет-браузера Internet Explorer, через яку персональний комп'ютер користувача може стати легкою здобиччю хакерів.

Microsoft, намагаючись визначити час для усунення помилки та випуску нової, більш безпечної версії браузера, порекомендувала своїм клієнтам встановити спеціальне ПЗ, яке тимчасово зможе підвищити безпеку системи.

Утиліта Enhanced Mitigation Experience Toolkit (EMET), що ускладнює використання вразливостей для хакерів, доступна для завантаження на сайті техблога компанії: blogs.technet.com/b/msrc/

Microsoft не повідомила, скільки їй потрібно часу для випуску оновлення, але деякі експерти в області кібербезпеки говорять про те, що дана робота може бути виконана протягом тижня.

Користувачі Internet Explorer повинні завантажити утиліту EMET, встановити її на свій ПК, а потім вручну налаштувати систему для захисту даних. Компанія також порадила клієнтам самостійно налаштувати ряд параметрів в операційній системі Windows для додаткового захисту, проте попередила, що це може позначитися на зручності роботи з ПК.

На думку низки експертів, заходи, які запропонувала Microsoft, для багатьох користувачів можуть виявитися занадто проблематичними. Замість цього вони порадили клієнтам системи Windows тимчасово не використовувати Internet Explorer взагалі, а працювати з браузерами-конкурентами движка Microsoft зразок Google Inc Chrome, Mozilla Firefox або Opera від Opera Software ASA.

Представники Microsoft відмовилися коментувати критичні зауваження фахівців з приводу ефективності утиліти EMET.

Читайте також:

Mozilla звинувачує Microsoft в нечесній конкуренції

Internet Explorer вперше втратив світове лідерство серед інтернет-браузерів

Microsoft презентувала Internet Explorer 9

В Internet Explorer виявлена лазівка для хакерів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...