Дослідження: Чверть записів у Twitter - відверте сміття

2 лютого 2012 в 15:14
При написанні твітів вчені радять дотримуватися правила KISS - Keep it simple, stupid («Пиши просто і безглуздо»).
twitter_socialnie_seti_internet_a.jpg
колаж Андрій Товстиженко, ZN.UA

Вчені з Массачусетського технологічного інституту, Технологічного інституту Джорджії і Університету Карнегі - Меллон провели дослідження, щоб з'ясувати, які твіти викликають найбільший інтерес користувачів Twitter, повідомляє Mashable.

Користувачам пропонувалося протягом 19 днів у грудні і січні оцінювати записи в 2014 акаунтах. 1443 людини оцінили за цей час 43 738 записів.

Як з'ясували дослідники, інтерес користувачів викликає лише 36% записів, що з'являються в Twitter, 25% твітів викликає роздратування, а решта 39% записів залишають користувачів байдужими.

«Значну частину контенту люди оцінюють як щось, на що з багатьох причин не варто звертати увагу», - прокоментував дослідження аспірант Массачусетського технологічного інституту Майкл Бернстайн.

Дослідники дійшли висновку, що популярним не може стати твіт, що містить стару новину. При цьому серед записів з будь-якою новою інформацією більшу увагу привертають твіти з емоційною оцінкою повідомлення, передісторією або тизером.

При написанні твітів вчені радять дотримуватися правила KISS - Keep it simple, stupid («Пиши просто і безглуздо»), а також утримуватися від публікації декількох записів на одну і ту ж тему підряд. Ретвіти і хештеги бажані, роздратування викликають записи з геолокаційних сервісів Foursquare та повідомлення про з'їдення бутербродів. Дослідники відзначають, що користувачам також не подобаються записи зі специфічними скороченнями.

Крім того, вчені рекомендують якомога рідше скаржитися у своїх блогах.

Читайте також

В окремих країнах Twitter вводить цензуру

Грищенко вніс «ясність»: Україна запросить міжнародних спостерігачів на вибори

Кремль досліджує інтереси користувачів Facebook і Twitter

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...