Топ Новини

Документи про створення Apple з підписом Стіва Джобса продано у 10 разів дорожче - за ,6 млн

14 грудня 2011 в 09:58
Тристорінковий установчий договір компанії Apple Computer Co. було продано на аукціоні Sotheby's у Нью-Йорку за $1,59 млн, повідомило агентство Bloomberg.

Попередні оцінки вартості документа становили від 0 тис. до 0 тис. Торги почалися на позначці тис.

Договір датовано 1 квітня 1976 року і підписано співзасновниками Apple: Стівом Джобсом, Стівом Возняком та Рональдом Вейном. Примірник спочатку належав Р.Вейну, проте був проданий ним у 90-х рр.., коли Apple переживала кризу.

 


Р.Вейн познайомився зі С.Джобсом, коли працював в Atari Inc. C.Возняк тоді був співробітником Hewlett-Packard Co., і С.Джобс попросив Р.Вейна переконати С.Возняка стати співзасновником нової компанії, за що Р.Вейн отримав 10% акцій Apple. Менш ніж через два тижні, 12 квітня 1976 року, Р.Вейн відмовився від частки у компанії, продавши партнерам свої 10% за 0. У тому ж році він отримав ще ,5 тис. в обмін на відмову від будь-яких претензій до Apple в майбутньому.

На даний момент частка Р.Вейна коштувала б близько млрд виходячи з поточної капіталізації Apple.

"Якби я залишився з ними, я би став найбагатшою людиною на цвинтарі", - пожартував 77-річний Р.Вейн в інтерв'ю Bloomberg, пояснивши, що нескінченні стреси в Apple неминуче призвели б його до серцевого нападу.

С.Джобс помер 5 жовтня у віці 56 років.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...