Топ Новини

Добова аудиторія "ВКонтакте" подолала позначку в 40 мільйонів осіб

23 жовтня 2012 в 16:06
Згідно зі статистикою сервісу LiveInternet, добова аудиторія "ВКонтакте" вже двічі долала позначку в 40 мільйонів осіб - у понеділок і минулої п'ятниці. При цьому середньодобове аудиторія "ВКонтакте" в жовтні становить 38,9 мільйона осіб, що на 1,4 мільйона більше показника у вересні.
vkontakte.jpg
trkterra.ru

Добова аудиторія найбільшої соціальної мережі "ВКонтакте" перевищила позначку в 40 мільйонів осіб, збільшившись майже на 2 мільйони з початку вересня, повідомив засновник і генеральний директор "ВКонтакте" Павло Дуров у своєму Twitter-блозі.

"Взяли нову висоту - 40 мільйонів за добу", - йдеться у повідомленні Дурова.

Згідно зі статистикою сервісу LiveInternet, добова аудиторія "ВКонтакте" вже двічі долала позначку у 40 мільйонів осіб - у понеділок і минулої п'ятниці. При цьому середньодобова аудиторія "ВКонтакте" у жовтні становить 38,9 мільйона осіб, що на 1,4 мільйона більше показника у вересні.

Для порівняння: добова аудиторія соцмережі "Однокласники" - головного конкурента "ВКонтакте" на російському ринку - у понеділок склала 33,5 мільйона осіб, а минулої п'ятниці - 36,5 мільйона користувачів. Середньодобова аудиторія "Однокласників" у жовтні - 32,5 мільйона осіб.

На початку вересня представники соціальної мережі "ВКонтакте" заявили про відмову від послуг дослідницької компанії TNS і відкрили спільний доступ до своєї статистики на сервісі LiveInternet. Тоді ж було оголошено про досягнення позначки в 38,4 мільйона користувачів на добу.

За даними представників "ВКонтакте", у  цій соцмережі зареєстровано понад 140 мільйонів користувачів, причому 70% відвідувачів ресурсу проживають у Росії.

Читайте також:

«ВКонтакте» відкрила представництво в Україні

Соцмережа «ВКонтакте» хоче розмістити акції на біржі у Нью-Йорку

Українська Вікіпедія росте практично зі швидкістю китайської

Українська «Вікіпедія» виявилася у ТОП-15 за кількістю статей

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...