Для смартфонів вигадали "подушку безпеки"

15 серпня 2011 в 11:46
Зарубіжні техноблоги повідомляють про дивовижну патентну заявку, подану гендиректором Amazon Джеффрі Безос. Глава найбільшого в світі онлайн-рітейлера разом зі своїм колегою, віце-президентом компанії Грегорі Хартом винайшов... подушку безпеки для мобільних телефонів.

Ми навряд чи колись дізнаємося, що стало поштовхом для оригінальної ідеї, - можливо, Безос побачив винахід уві сні або просто впустив на асфальт свій улюблений смартфон. Втрата гаджета вартістю в кілька сотень доларів через власну неакуратність дійсно може виявитися травматичним переживанням.

У патентній заявці під назвою "Захист пристроїв від пошкодження внаслідок удару" описано досить складний пристрій. "Подушка безпеки" надувається на нижньому торці апарату в той момент, коли сенсор переміщення подає сигнал про різке падіння. Крім того, для визначення відстані до поверхні можуть використовуватися лазерні або радіоелектронні далекоміри.

Щоб гарантувати, що трубка впаде на землю саме захищеним торцем, змінити її положення відповідним чином в процесі падіння мають шість мініатюрних сопел, через які подається стиснений газ. У заявці згадують й інші варіанти пом'якшення удару - наприклад, пружини, що вискакують по кутах пристрою.

Заявку на патент подано більше року тому, в лютому 2010-го, проте оприлюднено її тільки зараз. Варто зазначити, що відповідний патент винахідникам з Amazon поки не видано, і невідомо, чи буде заявку задоволено взагалі. Враховуючи тенденцію до постійної мініатюризації мобільних пристроїв, складно собі уявити, що в осяжному майбутньому в них з'являться такі складні захисні механізми - і що їхня інтеграція в смартфони або планшетники буде вигідна виробникам з економічної точки зору.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...