Для підключення потягів до інтернету буде використано технологію WiMAX

2 серпня 2011 в 10:31
Державна адміністрація залізничного транспорту України (Укрзалізниця) готується до введення послуги бездротового зв'язку у вітчизняних пасажирських потягах на базі технології WiMAX. Про це повідомив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, повідомляє прес-служба підприємства.
zd_zaliznicya_vokzal_poezd_peron_zheleznaya_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

За словами В.Козака, вперше бездротовий зв'язок буде випробувано на швидкісній ділянці на маршруті Львів-Київ-Харків-Донецьк, який готується залізничниками до введення швидкісного руху.

При цьому керівник Укрзалізниці повідомив, що роботи із забезпечення ділянки зв'язком технології WiMAX вже ведуться.

Укрзалізниця розраховує на використання WiMAX і для своїх технологічних потреб - бездротової системи спілкування різних підприємств, що входять до складу УЗ.

Наразі Укрзалізниця шукає партнерів серед комунікаційних компаній, готових реалізувати проект  із забезпечення бездротовим зв'язком пасажирських
потягів на всіх діючих в Україні напрямках.

«Сьогодні ми розглядаємо ті пропозиції, які нам дають кращі компанії України та Європи. І, звичайно, кращу пропозицію буде впроваджено в життя. Ми будемо використовувати WiMAX для передання через Wi-Fi послуги інтернет-зв'язку, телебачення, мобільного зв'язку», - зазначив Володимир Козак.

WiMAX (Worldwide Interoperability for Microwave Access) стандарту IEEE 802.16 - стандарт безпровідного зв'язку, що забезпечує широкосмуговий зв'язок на значні відстані зі швидкістю, що відповідає кабельному з'єднанню.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...