Топ Новини

Данські дизайнери працюють над створенням костюма для банкірів, який стає прозорим від брехні

19 квітня 2013 в 12:34

Датчики у тканині реагують на частішання пульсу, роблячи її більш прозорою. Це стало можливим завдяки матеріалу, з якого зроблено такий одяг - "розумна фольга".

прозрачный костюм
Плаття, яке стає прозорим при почастішання пульсу моделі

Команда данських дизайнерів з Studio Roosegaarde вирішила перевернути уявлення суспільства про одяг і його функції. Вони працюють над створенням костюма, який реагує на поведінку свого господаря. Раніше ними вже було представлено сукню, яка ставала прозорою при почастішанні пульсу моделі.

Цього разу черга дійшла до чоловіків: створюється діловий костюм для банкірів і чиновників, який стає прозорим, коли одягнений у нього бреше. Залишилося переконати останніх одягти таку обновку.

- Британські вчені спростували "теорію брехні"

Керівник проекту Дан Рузагаард пояснює цю ідею наступним чином:

"Техніка стала другою шкірою, другою мовою, способом спілкування та обробки інформації. Ми проводимо цілий день, дивлячись на екран iphone. Чи може він стати ще тактильнішим, ще інтуїтивнішим? Ці міркування наштовхнули нас на думку створити одяг - другу шкіру, який буде ставати прозорим від хвилювання людини, на яку його одягнено", цитує його mixstuff.ru.

Датчики у тканині реагують на частішання пульсу, роблячи її більш прозорою. Це стало можливим завдяки матеріалу, з якого зроблено такий одяг - "розумна фольга".

Цікаво, що фірма Studio Roosegaarde відома своїми розробками в області інфраструктури, аж ніяк не одягу. Саме вони, наприклад, придумали систему нічного освітлення доріг за допомогою фотолюмінесцентної фарби. Але куди більше її дизайнери відомі іншим своїм проектом - танцмайданчиком у клубі WATT (Роттердам), який перетворює енергію танцюючих ніг на підсвічування.

Читайте також:

Samsung показала концепт смартфона з вигнутим екраном

Американці створили першу в світі сонячну батарею-"наклейку"

Британські інженери створили пристрій, що дозволяє бачити крізь стіни

 

За матеріалами: mixstuff.ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...