Цукерберг створив лобістську групу для залучення в США талановитих фахівців

11 квітня 2013 в 20:47

Формально FWD.us буде функціонувати як некомерційна організація, яка відстоює суспільні інтереси і звільнена від оподаткування.

Марк Цукерберг
Марк Цукерберг

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг разом з керівниками інших інтернет-компаній заснував у США нову лобістську групу. Статтю Цукерберга про створення організації під назвою FWD.us опублікувала 11 квітня газета The Washington Post. На першому місці в списку завдань FWD.us - імміграційна реформа, яка повинна забезпечити приплив до США найбільш талановитих і працездатних кадрів.

Також FWD.us буде домагатися підвищення освітніх стандартів, підтримки хороших педагогів та розвитку освіти в галузях природничих наук, науково-технічних знань і математики. Третє завдання нової лобістської групи - забезпечення інвестицій у найбільш перспективні наукові відкриття та широкого доступу населення до плодів наукового прогресу. Глобальною ж метою FWD.us заявлено підвищення конкурентоспроможності США і їх громадян у світовій економіці.

Крім самого Цукерберга, серед засновників нової організації на її сайті значаться, зокрема, Рід Хоффман і Дрю Х'юстон - засновники відповідно соцмережі LinkedIn і сервісу Dropbox. Серед основних спонсорів FWD.us - голова ради директорів Google Ерік Шмідт і головний виконавчий директор Yahoo Марісса Майєр. За словами Цукерберга, прихильники проекту втілюють "підприємницьку культуру Кремнієвої долини у всій її широті і повноті".

Формально FWD.us буде функціонувати як некомерційна організація, яка відстоює суспільні інтереси і звільнена від оподаткування. При цьому група має право на лобістську діяльність і навіть участь у політичних кампаніях. Як повідомляє видання The Hill, дітище Цукерберга вже підтримали впливові політичні консультанти, які представляють і Республіканську, і Демократичну партії. Крім того, FWD.us спирається на підтримку лобістських фірм Peck Madigan Jones і Fierce, Isakowitz & Blalock. Обсяг коштів, якими володіє організація, невідомий.

Читайте також:

Цукерберга визнали кращим гендиректором 2013 року

Цукерберг пожертвував на благодійність 500 млн доларів

Начальник зв'язку Таджикистану вимагав викликати до себе Цукерберга

Цукерберг розбагатів за день на 1,8 млрд доларів

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...