Cмартфон Facebook планують випустити вже цієї осені

26 квітня 2012 в 08:08
HTC планує у третьому кварталі цього року випустити смартфон Facebook, який буде оснащено усіма функціями, притаманними однойменній соціальній мережі.

Смартфон від Facebook може вийти в третьому кварталі цього року. Пристрій буде базуватися на платформі Android з кастомізованим програмним забезпеченням від Facebook. Він запропонує користувачеві всі функції, доступні у соціальній мережі через веб-інтерфейс або мобільні програми, але в рамках операційної системи.

Брендований смартфон стане для найбільшої соціальної мережі світу одним з додаткових джерел прибутку після виходу на IPO, який очікується у найближчі місяці. Аналітики називають смартфони найперспективнішою категорією споживчої електроніки.

Другим учасником проекту є компанія HTC, - у листопаді минулого року про це з посиланням на власні джерела повідомив ресурс All Things Digital. Тоді ж він повідомив, що проект зі створення власного смартфона у Facebook виношувався як мінімум протягом двох останніх років.

В минулому HTC вже співпрацювала з Google, разом з якою випустила перший «гуглофон» - фірмовий смартфон Google на платформі Android. З кінця 2010 року це співробітництво припинилося, і нова модель смартфона - Nexus S - вже була розроблена і виготовлена Samsung. Втративши такого важливого клієнта, як Google, HTC поспішила переметнутися в табір конкурента.

Відомості про те, що Facebook планує вийти на ринок мобільних апаратів, вперше з'явилися в ЗМІ у вересні 2010 року. Тоді повідомлялося про партнерство соцмережі з британським виробником смартфонів INQ Mobile, але пізніше цю інформацію спростували.

Facebook об'єднує більше 800 мільйонів користувачів. За власними даними Facebook, у соцмережу з мобільних пристроїв виходять близько 350 мільйонів.

Читайте також:

Boeing випустить смартфон на базі Android

LG і Prada випускають спільний смартфон

Засновник Google Сергій Брін вважає Facebook і Apple небезпечними для відкритого інтернету

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...