Топ Новини

Число мобільних пристроїв з інтернетом незабаром перевищить населення Землі

15 лютого 2012 в 10:19
До 2016 року число мобільних пристроїв з виходом в інтернет перевищить населення Землі. Також швидкість мобільного інтернету зросте у дев'ять разів.

Згідно з даними ООН, населення Землі до 2016 року складе близько 7,3 мільярда осіб, у той час як кількість мобільних пристроїв з виходом в інтернет перевищить до того ж часу 10 мільярдів.

За рахунок популярності мобільних гаджетів глобальний мобільний інтернет-трафік зросте у 18 разів до 2016 року - до 10,8 ексабайт на місяць або 130 ексабайт на рік, пише Cisco у дослідженні Visual Networking Index. Для порівняння, 130 ексабайт - це контент приблизно 33 мільярдів DVD-дисків, або 4,3 квадрильйона MP3-файлів, або 813 квадрильйонів SMS-повідомлень.

Аналітики впевнені, що обсяг мобільного онлайн-трафіку у світі до 2016 року буде перевищувати аналогічний показник стаціонарних пристроїв у три рази. Важливу роль у цьому зіграють планшетні комп'ютери, рівень інтернет-трафіку на яких, як очікується, зросте за п'ять років у 62 рази.

Однією з причин подібного зростання є попит на онлайн-контент, який можна переглядати безпосередньо в інтернеті, не завантажуючи його не пристрій. Так, мобільний трафік, який припадає на використання «хмарних» контент-сервісів, зросте до 2016 року у 28 разів у порівнянні з 2011 роком. На перегляд фільмів та іншого відеоконтенту у потоковому режимі з «хмари» припаде близько трьох чвертей або 7,6 ексабайт на місяць від усього мобільного онлайн-трафіку у 2016 році.

Як очікується, великі темпи зростання мобільного інтернет-трафіку будуть зафіксовані на Близькому Сході, в Африці та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Середня швидкість інтернет-з'єднання у світі зросте за наступні п'ять років у дев'ять разів. За даними дослідження, до 2016 року близько 4 мільярдів мобільних пристроїв (або 39% від їхнього загального прогнозованого числа) будуть підтримувати інтернет-протокол IPv6.

Читайте також:

Вчені навчилися заряджати мобільні від енергії людини

Виробники мобільників скоро перейдуть на єдиний європейський стандарт для зарядних пристроїв


WikiLeaks виявив в Україні компанії, які шпигують за українцями в інтернеті

ВООЗ: Мобільні телефони можуть бути причиною раку

Мобільний телефон перевірить роботу серця

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...