Через вірус сотні тисяч користувачів можуть залишитися без інтернету

24 квітня 2012 в 09:27
Починаючи з 9 липня, сотні тисяч користувачів по всьому світу можуть позбутися доступу в інтернет. З таким попередженням виступив представник ФБ.

Більше 300 тисяч користувачів мережі Інтернет в усьому світі можуть втратити доступ у «всесвітню павутину», починаючи з 9 липня 2012 року.

У листопаді минулого року співробітники ФБР затримали шість громадян Естонії за підозрою у шахрайстві у мережі Інтернет та у зараженні вірусом DNS changer тисяч комп'ютерів по всьому світу.

За даними ФБР, хакери використовували цей вірус для того, щоб перенаправляти користувачів на власні веб-сайти, на яких вони розміщували рекламні оголошення. За кількість переглядів рекламної інформації на цих ресурсах хакери отримували гроші. Таким чином, вони незаконно заробили близько млн.

У ФБР заявили, що кіберзлочинці заразили вірусом близько 85 тисяч комп'ютерів у США, в тому числі операційні системи НАСА. ФБР створило спеціальний сайт (www.dcwg.org), на який можуть зайти користувачі Інтернету для того, щоб перевірити свої комп'ютери на наявність вірусу.

Викривши хакерську мережу, ФБР активувало тимчасові ресурси для того, щоб уникнути негайного відключення від Інтернету заражених комп'ютерів, і дати час користувачам на те, щоб очистити файли від вірусу. 9 липня ФБР закриє ці тимчасові сервіси, тому закликало користувачів у всьому світі перевірити комп'ютери на наявність вірусу на спеціальному сайті.

Читайте також:

Anonymous випустили операційну систему для хакерів

Україну названо раєм для хакерів

У чотирьох країнах заарештовано 25 активістів Anonymous. У відповідь хакери зламали сайт Інтерполу

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...