Топ Новини

Частка користувачів мобільного зв'язку в Україні зросла до 85%

29 лютого 2012 в 14:15
Українців з мобільними телефонами стає все більше. І платять за зв'язок вони все менше.
mobile_mob__telefon_4.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У 2011 році частка користувачів мобільного зв'язку зросла до 85% населення України, продовжуючи тенденції попередніх років. Середньомісячні витрати на мобільний зв'язок дещо знизилися - до 42 грн. Про це свідчать дані регулярного дослідження ринку телекомунікаційних послуг, яке проводить GfK Ukraine.

У четвертому кварталі 2011 року частка користувачів мобільного зв'язку знову зросла і досягла 85% населення України, що на 3 п.п. вище за показник за аналогічний період 2010 року.

У 2011 році українці стали менше витрачати на мобільний зв'язок. До кінця року в середньому абоненти витрачали на послуги мобільного зв'язку 42 грн на місяць, що на 3 грн. менше показника четвертого кварталу 2010 року. Найбільш поширеною сумою поповнення залишається 30-35 грн. на місяць.

«Незважаючи на те, що ринок мобільного зв'язку України - це ринок передоплати, а контрактним типом підключення користуються менше 3% абонентів, все одно українці звикли щомісяця сплачувати за послуги мобільного зв'язку певну фіксовану суму», - коментує Надія Тарасенко, керівник відділу дослідження телеком-ринку GfK Ukraine.

Дані базуються на результатах рамках щомісячного дослідження ринків фінансових та телекомунікаційних послуг GfK Ukraine. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів на місяць. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю.

Читайте також

Мобільними телефонами користуються 60% жителів Землі


У ПР запропонували підняти ціни на мобільний зв'язок на 7%

Число мобільних пристроїв з інтернетом скоро перевищить населення

ВООЗ: Мобільні телефони можуть бути причиною раку

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...