Топ Новини

Cassini передала на Землю незвичайне фото супутників Сатурна

5 січня 2016 в 11:45

На знімку зображені Енцелад, Рея і Атлас.

Сатурн
Опубліковано вражаюче фото супутників Сатурна

Дослідники місії Cassini опублікували нове вражаюче фото. На цей раз у центрі знімка, опублікованого на сайті NASA, опинилися відразу три супутники Сатурна: Енцелад, Рея і Атлас.

На знімку можна розгледіти Енцелад, який завис над кільцями Сатурна і Рею, яка розсташувалася під ними. А ось для того, щоб побачити Атлас, доведеться придивитися. Супутник, діаметр якого становить 30 кілометрів, розташований зліва вгорі від Реї, відразу над тонкою смужкою одного з кілець Сатурна.

Зображення було зроблено з відстані 2,8 мільйона кілометрів від Реї, 2,1 мільйона кілометрів від поверхні Енцелада і 2,4 мільйона кілометрів від Атласу.

Читайте також: Станція Cassini передала на Землю знімок Тефії на тлі кілець Сатурна

спутники сатурна
NASA

Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос у 1997 році для дослідження Сатурна і його супутника Титана.

Cassini названа на честь італійського науковця Жана Доменіко Кассіні, який довів, що кільце Сатурна складається з двох частин, розділених темною смугою (розподіл Кассіні), а також передбачав, що кільця Сатурна складаються з часток різних розмірів.

Cassini-Huygens – одна з найбільш грандіозних космічних  станцій, що були запущені в космос. Вона наповнена величезною кількістю інструментів і камер для точних вимірювань і високоякісних знімків в різних атмосферних умовах і спектрі кольору. Космічна станція складається з орбітальної станції Cassini (побудована NASA) і зонда Huygens (European Space Agency).

Місія Cassini є спільним проектом NASA, ЄКА (Європейське космічне агентство) та Італійського космічного агентства.

Раніше повідомлялося, що вчені отримали найбільш чіткий знімок другого за величиною супутника Сатурна.

Раніше вчені отримали високоякісні фотографії Титану - найбільшого супутника Сатурна. В результаті застосування нових алгоритмів фотографії стали більш корисні для науковців. Так, планетологи зможуть використовувати їх для складання точних тривимірних карт Титану і спостереження руху метанових річок.

Одне з досягнень вчених NASA, досліджують фотографії з Cassini, - виявлення рідкої води в глибині Титану. Також раніше NASA опублікувало небувало чіткі фото кілець Сатурна.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...