Топ Новини

Борці з педофілією вимагають закрити мережу "ВКонтакте" в 32 країнах

6 серпня 2012 в 06:23
Активісти російського руху по боротьбі з педофілією "Мисливці за головами" попереджають, що "ВКонтакте" є найбільшим сховищем порнографії, у тому числі дитячої.

Активісти російського руху по боротьбі з педофілією "Мисливці за головами" розіслали до посольств 32 країн звернення, в якому просять обмежити доступ до соціальної мережі "ВКонтакте".

"Ми відправили звернення дипломатам більшості країн СНД і далекого зарубіжжя: США, Великобританії, Німеччини, Франції, Польщі, України, Норвегії, Ізраїлю, Ірану, Греції, Канади, Саудівської Аравії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану , Узбекистану, Естонії, Латвії, Литви, Індії, Австралії, Пакистану, Швеції, Італії, Швейцарії, Австрії, Іспанії, Фінляндії", - перерахував список адресатів керівник руху Сергій Жук.

За його словами, у своєму зверненні вони просять керівництво цих країн обмежити доступ місцевих користувачів до популярної соцмережі.

"Мисливці за головами" попереджають, що "ВКонтакте" є найбільшим сховищем порнографії, у тому числі дитячої.

Таке відео можуть безперешкодно переглядати неповнолітні громадяни. За підрахунками борців з педофілами, у "ВКонтакте" зареєстровано більш ніж 11 млн підлітків, з яких 7,5 млн - з Росії.

Окрім того, учасники руху просять керівництво інших країн, у разі підтвердження їхніх звинувачень на адресу засновника соціальної мережі Павла Дурова, щодо якої зараз проводиться перевірка, обмежити для нього право в'їзду на їхню територію.

"Всі необхідні докази ми готові надати представникам Інтерполу у Москві, або представникам посольств. Ми сподіваємося, що керівництво країн, до яких ми звернулися, не залишиться байдужими до озвученої проблеми, адже це стосується майбутнього наших дітей", - заявив Жук.

Тим часом, представники "ВКонтакте" негативно відреагували на дії "Мисливців за головами".

"Ми вже доводили, що активісти руху "Мисливці за головами" є групою,  що закликає суспільство до насильства. З цими кримінальними особистостями ніяких переговорів ми вести не будемо", - сказав в бесіді з "Известиями" офіційний представник соцмережі Владислав Циплухін.

За його словами, дитячого порно у "ВКонтакте" немає і не буде, тому що за цим стежать модератори.

Соцмережа також активно співпрацює в цьому питанні з правоохоронними органами, додав він.

Читайте також:

«ВКонтакте» відкрила представництво в Україні

«ВКонтакте» змінює домен на vk.com

«ВКонтакте» просять видалити піратський контент


 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...