Болгарія через протести відклала договір з боротьби з інтернет-піратством ACTA

14 лютого 2012 в 18:02
Болгарія під тиском протестів громадян призупинила ратифікацію антипіратської угоди ACTA. Парламент у Софії повернеться до цього питання лише після того, як всі країни ЄС узгодять спільну позицію.
ipad_planshet_computer_computer_internet_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 Болгарія стала шостою країною, що відмовилася підтримати міжнародну угоду по боротьбі з контрафактною продукцією (Anti-Counterfeiting Trade Agreement, ACTA). Софія поки не буде ратифікувати договір ACTA, заявив у вівторок, 14 лютого, міністр економіки країни Трайчо Трайков. За його словами, уряд представить цей документ для ратифікації парламенту лише після того, як країни Євросоюзу узгодять єдину позицію з даного питання.

Відкласти ратифікацію вже підписаної ними угоди ACTA болгарська влада вирішили після масових акцій протесту громадян, що відбулися 11 і 12 лютого. На вулиці Софії, як і в багатьох інших європейських містах, 12 лютого вийшли десятки тисяч людей, які вважають цей документ спробою обмежити свободу в інтернеті.

У п'ятницю, 10 лютого, після масових протестів інтернет-активістів влада Німеччини заявила, що відкладає підписання ACTA. Угода, ініційована США і Японією, направлена на захист інтелектуальної власності, в тому числі у Всесвітній мережі. В кінці січня її підписали Євросоюз і 22 держави-члена ЄС.

Читайте також

Польща відклала антипіратський закон через масові протести


Німеччина через протести відклала договір по боротьбі з інтернет-піратством ACTA

Через інтернет-піратство проти України можуть застосувати санкції

Відкладено голосування з антипіратського законопроекту PIPA

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...