Топ Новини

Автомобільна група «АКТИВ»: положення сьогодні та АКТИВ-и на завтра

13 вересня 2012 в 10:10
В кінці літа автомобільна група «АКТИВ» заявила про початок будівництва концептуально нового дилерського містечка в Одесі. Про положення бізнесу сьогодні і про плани групи «АКТИВ» на завтра - в нашому матеріалі.

Автомобільна група «АКТИВ» сьогодні - це 4 дилери, розташованих у Києві, Одесі, Донецьку, які працюють з брендами Honda, Nissan, Infiniti. І кожна марка вимагає особливого ставлення. Всі дилерські центри АГ «АКТИВ» - Еліт Авто Південь (Infiniti, Одеса), Прайд Авто Центр (Honda, Київ), Н Моторс Південь (Nissan, Одеса), Н Моторс Восток (Nissan, Донецьк) - оформлені відповідно до вимог автовиробників : фірмовий автосалон, СТО, відділ запчастин і фінансування.

Гордість АГ «АКТИВ» - високий рівень обслуговування клієнтів. Автоцентри Nissan у складі АГ «АКТИВ» входять до числа лідерів марки з якості обслуговування клієнтів. Центр Еліт Авто Південь є ексклюзивним дилером Infiniti в Одесі та області, рівень послуг в центрі відповідає преміум-рівню Infiniti. А дилер Прайд Авто Центр має в своєму розпорядженні найбільший шоу-рум Honda у Києві (1200 кв. м) - це теж перевага для клієнтів.

Для АГ «АКТИВ» Одеса - один із найперспективніших регіонів. Сьогодні АГ «АКТИВ» реалізує в Одесі концепцію дилерського містечка, що включає кілька дилерів. Перша складова містечка - це дилерський центр Nissan.

Новий дилер Nissan АГ «АКТИВ» стане «зіркою» Одеси. Даний центр буде виконаний у форматі 3S: Sales (продажі), Service (сервіс), Spare Parts (запчастини). На території 3600 кв. м розмістяться: автосалон (750 кв. м), СТО (18 постів, 1 000 кв. м), фарбувальні камери (350 кв. м), цех кузовного ремонту (400 кв. м), відділ запчастин (400 кв. м) .

Автоцентр буде відповідати вимогам Nissan в оформленні та у веденні бізнес-процесів, що підвищить якість обслуговування клієнтів. Так, у правилах Nissan прописано: оформлення шоу-руму, зони видачі автівок, робочого місця персоналу, зовнішній вигляд вказівників - все, щоб автоцентр був більш дружнім для клієнта. Співробітники дилерських центрів АГ «АКТИВ» постійно підвищують кваліфікацію, беручи участь у тренінгах, організованих автовиробниками.

Новий дилерський центр Nissan буде розташований на жвавій трасі Санкт-Петербург-Київ-Одеса при в'їзді до Одеси: це зручно і жителям Одеси, і жителям інших міст області. Будівництво нового центру Nissan в Одесі завершиться в 2013 році.

АГ «АКТИВ» планує у 2012-2013 роках збільшити свою частку в офіційних продажах Nissan і Honda до 10%, Infiniti до 20%. Нові дилерські центри в Одесі та інших містах зіграють в цьому головну роль.

ДОВІДКА:

Автомобільна група «АКТИВ» -
www.aktiv-ua.com

Дата заснування: 2007 рік.

Дилерських центрів: 4 (Київ-1, Одеса-2, Донецьк-1);

Частка АГ «АКТИВ» в офіційних продажах автомобілів:

2011 рік: Nissan - 6,5%, Infiniti - 18,3%, Honda - 6,4%;

2012 (план): Nissan - 7,5%, Infiniti - 25%, Honda - 8%

2013 (план): Nissan - 10%, Infiniti - 20%, Honda - 10%

*Опубліковано на правах реклами

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...