Топ Новини

Автомобільна група «АКТИВ»: боремося за перемогу - на благо дітям

19 вересня 2012 в 14:23
Команда для перегонів автомобільної групи «АКТИВ» завоювала почесне третє місце в першому чемпіонаті «Формула За кермом».

Прагнути до позиції лідера - це одне з головних правил роботи автомобільної групи «АКТИВ». Кращий спосіб загартування командного духу та формування лідерських задатків для автомобільної компанії - це, звичайно ж, перегони. Команда автомобільної групи «АКТИВ» взяла участь у першому чемпіонаті «Формула За кермом», де завоювала почесне третє місце!

Перегони для дорослих - на благо дітей

Перший чемпіонат «Формула За кермом» проводився 14 вересня 2012 року, і був організований відомим однойменним автомобільним журналом. Перегони проводилися на трасі для картингу завдовжки 1160 м і з шириною 9-18 м, зі спеціальним хронометричним обладнанням, здатним заміряти час кола з точністю до 0,001 сек.

Головна мета даного чемпіонату полягала не тільки і не стільки у просуванні автомобільного спорту в середовищі офісних співробітників, скільки у прагненні допомогти дітям, які цього потребують. Всі гроші, зібрані з учасників у вигляді вступних внесків, направлені в благодійний фонд допомоги нужденним дітям.

Прагнення до лідерства в кожному співробітнику

До участі в перегонах допускалися представники автомобільних компаній, але не професійні картингісти або співробітники картинг-клубів: адже тут головне - азарт, бажання, прагнення до перемоги! А цього у співробітників автомобільної групи «АКТИВ» вже точно не відняти. Відкатавши свою перегонну сесію у форматі «7х7» (один заїзд - 7 хвилин і 7 картів), команда автомобільної групи «АКТИВ» спільними зусиллями завоювала почесне третє місце! І це серед 34 команд, які брали участь у чемпіонаті!

Подібний результат підкреслює не тільки згуртованість колективу і гарне почуття командного духу серед працівників автомобільної групи «АКТИВ», але і спільне прагнення до завоювання лідерських позицій. А якщо прагнення до лідерства є в кожного співробітника - то воно обов'язково трансформується в лідируючі позиції автомобільної групи «АКТИВ» в кожному сегменті ринку.
 

Інформація про автомобільну групу «АКТИВ»

Автомобільна група «АКТИВ» - це група підприємств, заснована у 2007 році, яка керується принципами високих стандартів якості, орієнтацією на інтереси Клієнтів, прагненням до досягнення лідируючих позицій в своїй роботі.

Діяльність автомобільної групи «АКТИВ» сконцентрована в декількох напрямках:

1. Автомобільний бізнес

2. Фінансові послуги, страхування

Автомобільна група «АКТИВ» сьогодні посилено займається розвитком автомобільних брендів: Infiniti, Honda, Nissan. Основні регіони роботи автомобільної групи «АКТИВ»: міста Київ, Одеса, Донецьк, Харків. Автомобільна група «АКТИВ» готова до розвитку інших автомобільних брендів і територіальних регіонів.

Офіційний сайт автомобільної групи «АКТИВ»: www.aktiv-ua.com

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...