Топ Новини

Археологи виявили в Єгипті загублене стародавнє місто

24 листопада 2016 в 10:51

Дослідники виявили фрагменти хатин, керамічні вироби та інструменти з каменю.

Археологические раскопки 121
Археологи виявили в Єгипті місто віком сім тисяч років
strana.ru
Археологи виявили в Єгипті давнє місто, яке було побудоване у 5316 році до нашої ери. Місто розташовується неподалік від храму Сеті I в Абідосі, повідомляє ВВС.

У ході розкопок дослідниками були виявлені фрагменти хатин, керамічні вироби, знаряддя з каменю і 15 великих поховань. За словами вчених, розміри поховань вказують на високий соціальний статус людей, які були в них поховані.

Археологи припускають, що місто могли населяти високопоставлені особи і будівельники гробниць, які залучалися для будівництва поховань для представників правлячого стану в Абідосі, який був столицею в ранній історії Єгипту.

Читайте також: Археологи виявили всередині храму Кукулькана ще одну піраміду

Раніше повідомлялося про те, що археологи виявили селище бронзової доби, щр повністю збереглося. За оцінкою археологів, селище було побудоване у 1000-800 році до нашої ери. У селищі були виявлені горщики з їжею і одяг його мешканців. Крім того, археологи виявили рідкісні скляні намистини, невеликі чашки, миски і банки. За словами дослідників, селище збереглося настільки добре, що можна виявити навіть сліди людей, що мешкали в ньому.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...