Apple виграла патентну суперечку у Motorola

17 лютого 2012 в 07:51
Apple виграла у Motorola патентну суперечку на технологію розблокування пристроїв з сенсорним екраном.
apple.jpg
ystiva.ru

Компанія Apple виграла чергову патентну суперечку з Motorola, залишивши за собою права на технологію розблокування пристроїв з сенсорним екраном slide-to-unlock.

Сенс технології полягає у тому, що користувач повинен провести зліва направо на екрані, щоб зняти блокування пристрою.

Таким чином, суд вперше встав на бік Apple за всю історії численних позовів з Motorola з приводу патентних прав. Судовий розгляд проходив у німецькому м.Мюнхені, тому рішення суду має чинність лише в Німеччині.

За словами представника Motorola, рішення суду ніяк не вплине ані на поточні продажі, ані на нові розробки. Незважаючи на це, компанія має намір подавати апеляцію.

На думку низки експертів, перемога Apple може вплинути на результат всіх патентних позовів за участю операційної системи Android, на якій працюють більшість смартфонов Motorola.

Патентна боротьба між Motorola і Apple почалася у жовтні 2010 року. З того часу компанії обмінялися більш ніж 40 позовами у різних країнах.

Раніше цього місяця невелику перемогу здобув виробник «гуглофонів»: Комісія з міжнародної торгівлі США (ITC) постановила, що компанія не порушувала трьох патентів Apple.

У грудні минулого року земельний суд у Мангеймі (Німеччина) також встав на сторону Motorola, визнавши, що її патенти були порушені у 3G-моделях iPad і iPhone. Чим закінчиться справа поки незрозуміло, але рішення суду може призвести до заборони продажів смартфонів і планшетів Apple у цій країні.

Читайте також:

Apple звинуватила Motorola у порушенні ще 12 патентів

Microsoft судиться з Motorola через порушення дев'яти патентів

Intel, Lenovo і Motorola домовилися створити новий смартфон

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...