Топ Новини

Apple розглядає можливість створення власної мобільної мережі

4 травня 2012 в 08:18
Apple планує розширити поле діяльності і стати не тільки виробником комп'ютерів і програмного забезпечення, але і почати надавати послуги в якості оператора мобільного зв'язку.

Компанії Apple в недалекому майбутньому може вийти на ринок мобільного зв'язку. У цьому впевнений Вайті Блюштейн, експерт в галузі стратегічного планування, який тісно співпрацював з такими корпораціями, як AT&T, Intel, T-Mobile, Verizon, Microsoft, Nokia і BestBuy. За його словами, Apple планує скласти конкуренцію найбільшим американським операторам.

За словами фахівця, американська корпорація запропонує послуги стільникового зв'язку власникам iPhone і iPad.

У Apple вже є величезна база потенційних клієнтів, які можуть розплачуватися за сервіси за допомогою банківських карток, «прив'язаних» до iTunes.

За словами Вайті Блюштейн, слідом за Apple аналогічним чином буде діяти і Google. Однак в інтернет-гіганта немає настільки широкої роздрібної мережі салонів, досвіду обслуговування приватних клієнтів і такий екосистеми, як iTunes.

Враховуючи, як Патентне бюро США може затягувати процес затвердження та видачі патентів, до створення власних мереж Apple поки далеко. А от варіант з покупкою вже діючого мобільного оператора цілком доречний. Тільки ось тут у боротьбу за одноосібне право панувати можуть вступити і вже сформовані гіганти - AT&T і Verizon.

Читайте також:

В Україні скасована плата за з'єднання у мобільному зв'язку

iPhone 5 буде представлений у червні

Програмне забезпечення Apple визнано найбільш вразливим

Apple обіцяє до кінця року випустити новий «революційний» продукт

За матеріалами: 3Dnews
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...