Apple програла Samsung битву в Європі

18 жовтня 2012 в 15:08
Британський суд рекомендував Apple розмістити рекламні ролики, які стверджують, що Samsung не копіював планшетники Apple. Битву в Європі остаточно програно.

Британський суд відкинув апеляцію Apple на рішення, що знімає з Samsung звинувачення в порушенні патентних прав виробника iPhone, що може привести до завершення юридичних суперечок компаній у Старому Світі.

Корейський і американський гіганти по всьому світу б'ються в судах, оспорюючи права один одного на розробки та технології у сфері мобільного зв'язку.

Раніше інший британський суд ухвалив, що, незважаючи на деяку схожість, планшетний комп'ютер Galaxy від Samsung не порушує патентних прав Apple.

Рішення дійсне на всій території Європи і не дозволяє американцям подавати нові позови до Samsung з даного приводу.

Південнокорейська компанія вітає постанову суду: «Ми продовжуємо вважати, що Apple не першим розробив планшетний комп'ютер прямокутної форми із закругленими кутами».

Apple відмовилася від коментарів.

Американській компанії було рекомендовано розмістити рекламні ролики, які стверджують, що Samsung не копіював планшетники Apple.

Однак Apple може подати апеляцію до Вищого суду Сполученого Королівства.

«Думаю, це кінець. Апеляція до Вищого суду в принципі можлива, але поки не було ознак того, що Apple її планує подати», - зазначив партнер компанії EIP, що спеціалізується на захисті інтелектуальної власності, Даррен Сміт.

Читайте також:

У США знято заборону на продаж планшета Samsung

Імперія завдає удару - Samsung готовий «відбити» в Apple програний мільярд

Комісія з міжнародної торгівлі США визнала Apple невинною в порушенні патентів Samsung


Токійський суд підтримав Samsung в суперечці з Apple

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...