Apple доведеться викласти млн за права на марку iPad у Китаї

2 липня 2012 в 09:01
Корпорація заплатить китайській фірмі $60 млн за врегулювання всіх позовів та передачу прав на торговельну марку iPad в Китаї. У Proview цю суму вважають "не особливо великою", але "все ОК", кажуть там. Спочатку ця компанія вимагала у Apple компенсації збитків у розмірі $1,6 млрд.
iPad o_640181.jpg
vesti.ru

Компанії Apple не вдалося довести в китайських судах свої права на торговельну марку iPad в цій країні. Щоб не мати проблем з доступом планшетника на перспективний ринок, компанія заплатить нинішньому власнику бренду млн.

Про те, що суперечку врегульовано, повідомив у понеділок адвокат компанії Proview Technology Ши Шанхуй. За його словами, домовленість була досягнута минулого тижня і вже підтверджена в суді вищої інстанції. Перереєстрація бренду "iPad" на Apple займе у китайської влади один-два тижні.

Ши відзначив, що американська корпорація погодилася заплатити Proview млн за врегулювання всіх позовів та передачу прав на торговельну марку. У Proview цю суму вважають "не особливо великою", але "все ОК", цитує адвоката The New York Times. Спочатку компанія вимагала в Apple компенсації збитків у розмірі ,6 млрд.

Раніше китайський підрозділ тайванської Proview Technology, Shenzhen Proview Technology, довів у декількох інстанціях обгрунтованість своїх претензій. Компанія, що випускає комп'ютерні монітори, "застовпила" марку iPad ще у 2000-му році. Ще до анонсу свого планшетника Apple через спеціально створену дочірню фірму IP Application Development (скорочено IPAD) скупила за безцінь права на марку iPad по всьому світу. Тоді Proview погодилася поступитися нею за 25 тис. фунтів стерлінгів.

Коли iPad став бестселером, Proview заявила, що права на бренд iPad у Китаї в ту угоду включені не були, тому що в цій країні вона була зареєструвала на дочірню Shenzhen Proview Technology. Остання подала позов про захист торгової марки до суду провінції Гуандун. В понеділок суд підтвердив, що позов був врегульований і процес завершено.

Читайте також:

Бренд iPad на території Китаю буде належати місцевій компанії

Китайські робітники, що збирають техніку Apple, влаштували бунт

Білоруси випустили свого «вбивцю iPad» - планшетник «Горизонт»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...