Топ Новини

Apple виправила помилки в новій версії iOS

28 березня 2016 в 13:23

Користувачі iPad 2 зіткнулися з проблемами при активації пристрою після установки iOS 9.3.

iOS 9.3
Apple виправила помилку в iOS 9.3
The Verge

Компанія Apple представила нову версію операційної системи iOS 9.3 для власників iPad 2 і запустила сторінку допомоги для тих, хто зіткнувся з проблемами при установці нової версії iOS. Повідомлення про це було опубліковано виданням The Verge.

Користувачі почали скаржитися на проблеми з установкою операційної системи через кілька днів після її офіційного релізу. Користувачі iPad 2 зіткнулися з тим, що пристрій не може бути активовано після установки на нього iOS 9.3.

Нова версія iOS 9.3 для iPad дозволяє виправити помилку з активацією пристрою. Разом з тим, вона не може бути встановлена на планшети, які неможливо активувати після попередньої установки системи без використання комп'ютера.

Читайте також: Apple представила новий iPhone SE

З проблемами при установці iOS 9.3 зіткнулися не тільки користувачі iPad. Наприклад, власники iPhone 5S не можуть оновити операційну систему через те, що не можуть пригадати початкові логін та пароль свого облікового запису Apple ID: якщо обліковий запис (або власник пристрою) змінювався, установка ОС виявлялася неможлива.

Для таких користувачів Apple запустила сторінку підтримки. Інформація, яка міститься на цій сторінці, описує процес оновлення системи за допомогою iTunes.

Раніше повідомлялося про те, що користувачі iPhone зіткнулися з "помилкою 53" - смартфон блокується в тому випадку, якщо був відремонтований сторонніми компаніями. Телефони користувачів перестають працювати після того, як кнопка "додому" з вбудованим touch ID була відремонтована не в офіційних представництвах компанії. Працювати перестають також смартфони, які якимось чином були пошкоджені, але роботу яких вдалося налагодити без ремонту.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...