Apple повернула собі звання найдорожчої компанії в світі

4 лютого 2016 в 17:45

Компанія змістила з першого рядка холдинг Alphabet.

apple
Apple знову стала найдорожчою компанією в світі
4pda.ru

Холдинг Alphabet на початку тижня опублікував фінансовий звіт за четвертий квартал 2015 року. Високі фінансові показники холдингу призвели до того, що його акції виросли на 8%. Цей стрибок дозволив Alphabet стати найдорожчою компанією в світі. Але вже сьогодні Apple змістила Alphabet з першого рядка.

Акції Alphabet впали на 4%, тоді як вартість цінних паперів Apple, навпаки, зросла на 2%. Завдяки цьому виробник iPhone зміг повернути собі звання найдорожчої компанії в світі.

За прогнозами аналітиків, суперництво між Apple і Alphabet триватиме і далі. В залежності від успіхів компаній, лідерство буде передаватися від однієї до іншої.

Читайте також: Google заплатила Apple $ 1 млрд за право стати пошукачем за замовчуванням на iPhone

Разом з тим, велика ймовірність того, що якщо інвесторам сподобаються новинки, які Apple представить в березні, вона зможе на деякий час зміцнити свої позиції.

В четвертому кварталі 2015 фінансового року Apple отримала прибуток, що перевершив очікування аналітиків Волл-стріт дев'ятий квартал поспіль. Досягти цього вдалося завдяки попиту на iPhone в Китаї. При цьому продажі смартфонів компанії і комп'ютерів Мас підскочили до рекордних значень.

За матеріалами: 4pda.ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...