Apple навчив Siri говорити російською мовою

10 квітня 2015 в 03:30

Прошивка iOS 8.3 також містить оновлену клавіатуру emoji з новими смайлами.

iPhone
Помічниця Siri вивчила ряд нових мов

Компанія Apple випустила оновлення прошивки iOS 8.3, в якому навчила Siri новим мовам. Тепер голосовий помічник розуміє команди датською, голландською, шведською, тайською та турецькою, бразильському діалекті португальської мови, новозеландської та індійської "версії" англійської, а також російською мовою.

Активація Siri відбувається шляхом натискання та утримування кнопки "Додому" або після виголошення "Привіт, Siri" у разі встановлення відповідного налаштування. Голосова помічниця може керувати контактами, телефонними викликами, запуском додатків, писати замітки, відправляти повідомлення і пошту, встановлювати будильники, змінювати налаштування і так далі. Проте, на поточний момент частина функцій Siri, пов'язаних з геолокацією, не працює.

Також в прошивці iOS 8.3 оновлена клавіатура емодзі. Крім візуального оновлення, додано значна кількість нових смайлів, покликаних охопити більш широку групу користувачів в плані віку, кольору волосся, шкіри і сексуальної орієнтації.

Крім того, з'явилася можливість налаштувань аутентифікації в iTunes Store: безкоштовні програми стали викачуватися без введення пароля.

Читайте також: Apple випустить три нових iPhone в 2015 році

2 червня 2014 року Apple представила нову операційну систему для iPhone і iPad. У iOS 8 оновлена клавіатура, змінено iMessage, можна автоматично надсилати фото, відстежувати місцезнаходження дітей. Серед інших оновлень Apple продемонстрував додаток Siri, яке тепер інтегровано з сервісом розпізнавання музичних композицій Shazam.

За матеріалами: UkrainianIphone
Теги iOS мова Apple
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...