Топ Новини

Apple, Adobe і Microsoft запідозрили в завищенні цін

11 лютого 2013 в 21:59

У профільному Комітеті з інфраструктури і комунікацій Австралії зазначили, що мають намір отримати роз'яснення від місцевих представників даних компаній.

komp_computer_klaviatura_3_znua.jpg
Публічні слухання з цього питання відбудуться 22 березня
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Влада Австралії почала розслідування щодо компаній Adobe Systems, Apple і Microsoft, яких запідозрили в завищенні цін на програмне забезпечення для австралійського ринку.

"Дані цінового моніторингу показують, що австралійські споживачі програмного і апаратного забезпечення платять відчутно більше, ніж покупці на зарубіжних ринках, порівнюваних з Австралією за масштабами споживання", - заявили ініціатори розслідування.

У профільному Комітеті з інфраструктури і комунікацій Австралії зазначили, що мають намір отримати роз'яснення від місцевих представників даних компаній. Публічні слухання з цього питання (з участю представників самих ІТ-компаній) пройдуть 22 березня в Канберрі.

Чиновники зазначають, що поки нікого ні в чому не звинувачують, а лише говорять про "очевидні диспропорції між цінами в Австралії і на зарубіжних ринках".

Австралійська преса пише, що сьогоднішні заяви щодо Adobe, Apple і Microsoft - це частина загальної кампанії, раніше проголошеної урядом Австралії з боротьби з високими цінами на товари масового споживання, до яких, як стає зрозуміло, влада відносить і ІТ.

Читайте також:

Microsoft запустила рекламну кампанію проти Google Gmail

В Apple визнали, що програють "смартфонну війну" Samsung

Бразилія вирішила відібрати у Apple права на торговельну марку iPhone

Apple уперше обійшла Samsung за кількістю проданих у США смартфонів

За матеріалами: cybersecurity.ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...