Американські інженери розробили компактного стрибаючого робота-розвідника (відео)

2 квітня 2012 в 09:03
Робот за необхідності здатний стрибнути на висоту у 8-9 метрів, що перетворює його на моторний апарат для розвідки у міських умовах.

Компанія Boston Dynamics на кошти американської армії розробила компактного стрибаючого робота для розвідки в міських умовах.

Пристрій під назвою «піщана блоха» несе на борту відеокамеру, а рухається і контролюється, немов звичайний іграшковий автомобіль з ДУ. Однак за необхідності він здатний стрибнути на висоту у 8-9 метрів.

Переносний апарат є розвитком «високоточного міського стрибуна», побудованого у 2009 році. Попередній робот злітав у повітря завдяки поршню під днищем, що вистрілює при згоранні порції палива. У новій версії механізм стрибка змінили.

Спочатку машина «встає дибки», а потім вирушає у політ, відштовхуючись поршнем у своїй задній частині. Оператор може регулювати кут старту і висоту стрибка (від одного метра і до максимуму).
 

У повітрі «піщана блоха» використовує гіроскопічну систему стабілізації, щоб не обертатися дуже хаотично і тим самим забезпечити прийнятну картинку з бортової відеокамери. Приземлятися розвідник може на будь-яку сторону - пружні колеса пом'якшують удар.

Читайте також:

Американці ставлять на озброєння бойових роботів

На фермах в Японії рис і пшеницю будуть вирощувати роботи

Вчені створили робота, здатного проводити хірургічні операції на мозку

США відправлять до Афганістану роботів-саперів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...