Топ Новини

Американські військові показали на відео мікробезпілотники у вигляді птахів і жуків

20 лютого 2013 в 11:06

Бум у розробці безпілотників почався після атаки на Всесвітній торговий центр у 2001 році. Зовні апарати будуть нагадувати птахів і жуків та функції у них будуть схожі: літати, повзати, зависати у повітрі, сидіти на електролініях, проникати в оселі і "жалити".

Розробники військових безпілотників США вразили уяву своїм проектом нових "непомітних, всюдисущих, смертоносних" мікродронів. Зовні апарати будуть нагадувати птахів і жуків та функції у них будуть схожі: літати, повзати, зависати в повітрі, сидіти на електролініях, проникати в оселі і "жалити".

З проектом "мікроптахів" американські військові ознайомили журналіста The National Geographic Джона Хоргана. Автор розповідає, що бум у розробці безпілотників почався після атаки на Всесвітній торговий центр в 2001 році. Розробки просунулися далеко, але винахідникам стало зрозуміло, що безпілотники майбутнього повинні не надто виділятися на тлі загального пейзажу. Тому й було вирішено спроектувати апарати у вигляді жуків і птахів. Автор називає сміливий проект "дітищем 11 вересня".

У розпорядженні військових вже є модель такого апарату. Він проходить випробування, але простежити за його тренувальними польотами Джону Хоргану заборонили. Замість цього йому показали анімаційне відео, на якому розробники намалювали, як, на їхню думку, будуть служити США безпілотники-птахи і дрони-жуки.

"Дрони літають над вулицями, повзають по підвіконням і сідають на лінії електропередач. Один безпілотник непомітно підкрадається до хмурого чоловіка з рушницею і вистрілює йому в голову", - описує зміст ролика Хорган.

Видання The Atlantic, барвистими описами не задовольнилося і опублікувало відео, яке презентували військові журналістові The National Geographic.

Читайте також:

Кандидат у глави ЦРУ відстояв перед Сенатом право на вбивство за допомогою безпілотників

Китай показав новий безпілотник, готовий конкурувати з американськими апаратами

На озброєнні російської армії з'являться підводні безпілотники

За матеріалами: nationalgeographic.com
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...