Топ Новини

Китайський пошукач Baidu матиме англомовний пошук

4 липня 2011 в 16:58
У китайського пошукача Baidu завдяки співпраці з Microsoft з'явиться англомовний пошук

Найбільша пошукова система Китаю Baidu підписала договір з пошукачем Bing, що належить  Microsoft (колишнім Live Search), про надання можливості пошуку англійською мовою, повідомляє Reuters.

Таким чином, англомовна частина Baidu буде автоматично активувати Bing, результати пошуку якого будуть відображатися на сторінці Baidu, заявила китайська компанія в понеділок.

Представник Baidu Кайзер Куо сказав, що угода грунтується на вже існуючому співробітництві між Baidu і Bing. За словами Куо, пошуковик Microsoft не буде піддаватися цензурі або обмеженню англомовного пошуку. Співпраця повинна розпочатися цього року.

За результатами першого кварталу 2011 року, Baidu володіла 76% китайського ринку пошукових систем. Компанія стала домінувати в галузі після зменшення частки Google через скандал з Пекіном з приводу цензури.

Договір відповідає планам Microsoft розширити свою присутність у китайському інтернет-ринку. Співпраця допоможе Bing отримати доступ до більш ніж 450 млн користувачів у Китаї і продовжить негативний вплив на становище Google в цій країні.

Незважаючи на те що китайська влада контролює інтернет-простір країни, іноземні компанії прагнуть увійти на китайський ринок.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...